درباره ما

فروشگاه الکترونیک بعثت از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را در تامین قطعات الکترونیک آغاز کرد. این فروشگاه با ارایه انواع قطعات الکترونیک، سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به این رشته دارد و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی به دست آورد.

این فروشگاه با عنوان تجاری الکترونیک بعثت فعالیت می کند و تمام تلاش خود را دارد تا به عنوان عضوی از صنعت ایران، نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد. فروشگاه الکترونیک بعثت در حال حاضر با بیش از ۴۵۰۰ محصول در زمینه قطعات الکترونیک فعالیت می کند و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای شما عزیزان را پاسخگو باشیم.

واردات قطعات و کالاهای مرتبط در این زمینه از چين از جمله فعالیت های این فروشگاه است. بخش فروش با ارایه قطعات و محصولات مرتبط بر روی فروشگاه آنلاین و به روز نگهداشتن قیمتهای آن مرجع مناسبی برای قیمتهای بازار بوجود خواهد آورد. بخش خرید قطعات علاوه بر تسلط بر بازارهای داخلی و تهیه قطعه مورد نظر در کوتاه ترین زمان و به بهترین قیمت می تواند محصول مورد نظر شما را استعلام قیمت و وارد کند. به همین دلیل است که بسیاری از دانشگاه ها, پژوهش سراها، ادارات آموزش و پرورش, فنی حرفه ای ها, شرکتهای تولیدی به نام و برگزار کنندگان رسمی مسابقات داخلی و خارجی، الکترونیک بعثت را به عنوان مرجع مناسب خریدهای خود انتخاب کرده اند.

منو