بسم الله الرحمن الرحیم
درباره ما

فروشگاه الکترونیک بعثت از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را در تامین قطعات الکترونیک آغاز کرد. این فروشگاه با ارایه انواع قطعات الکترونیک، سهم عمده ای در تامین و رفع نیازهای تولیدکنندگان, عرضه کنندگان, دانشجویان و علاقه مندان به این رشته دارد و توانسته است سهم عمده ای از این بازار را چه در محیط مجازی و چه در بازار سنتی به دست آورد.

این فروشگاه با عنوان تجاری الکترونیک بعثت فعالیت می کند و تمام تلاش خود را دارد تا به عنوان عضوی از صنعت ایران، نقش کوچکی در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت و اقتصاد کشور داشته باشد. فروشگاه الکترونیک بعثت در حال حاضر با بیش از ۴۵۰۰ محصول در زمینه قطعات الکترونیک فعالیت می کند و امیدواریم به زودی بتوانیم بیشتر نیازهای شما عزیزان را پاسخگو باشیم.

واردات قطعات و کالاهای مرتبط در این زمینه از چين از جمله فعالیت های این فروشگاه است. بخش فروش با ارایه قطعات و محصولات مرتبط بر روی فروشگاه آنلاین و به روز نگهداشتن قیمتهای آن مرجع مناسبی برای قیمتهای بازار بوجود خواهد آورد. بخش خرید قطعات علاوه بر تسلط بر بازارهای داخلی و تهیه قطعه مورد نظر در کوتاه ترین زمان و به بهترین قیمت می تواند محصول مورد نظر شما را استعلام قیمت و وارد کند. به همین دلیل است که بسیاری از دانشگاه ها, پژوهش سراها، ادارات آموزش و پرورش, فنی حرفه ای ها, شرکتهای تولیدی به نام و برگزار کنندگان رسمی مسابقات داخلی و خارجی، الکترونیک بعثت را به عنوان مرجع مناسب خریدهای خود انتخاب کرده اند.